logo
We are an amazing agency
The term minimalism is also used to describe a trend in design and architecture where in the subject is reduced to its necessary.
Read More →
ppjablonski.pl | Zespół zabudowy mieszkaniowej, Szczyrk.
15788
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15788,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Zespół zabudowy mieszkaniowej, Szczyrk.

Kategoria
Mieszkalne, Wszystkie
O tym projekcie

Zespół składa się z 35 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, podzielonych na 3 grupy. Każda z grup została zróżnicowana pod kątem intensywności zabudowy, prywatności oraz usług uzupełniających takich jak bawialnie dla dzieci, narciarnie i pomieszczenia rekreacyjne.  Uzupełnieniem zabudowy mieszkalnej jest butikowy hotel z restauracją, basenem i obszernym tarasem na dachu. Centralnym punktem założenia jest plac zlokalizowany na płycie garażu, który oprócz części rekreacyjnej i fontanny będzie pełnił funkcję rozrywkową, w ramach której wygospodarowano miejsce na wieczorne koncerty oraz animacje dla dzieci wraz z obszernymi schodami służącymi za widownię.

Założenie składa się z ok. 100 lokali mieszkalnych. Powierzchnia użytkowa wynosi ok. 6000 m2.

Projekt oczekuje na pozwolenie na budowę.